Wirtualna Choinka to akcja, której celem jest ogrzanie domów – przez zakup węgla na okres zimowy oraz rozradowanie serc najmłodszych, seniorów oraz potrzebujących pomocy – przez zakup prezentów bożonarodzeniowych. Akcja odbywa się po raz dziewiąty. 

W tym roku chcemy zebrać 150 ton węgla i ponad 1200 prezentów. Listę osób, do których kierowana jest pomoc, przekazują nam wolontariusze. Doskonale znają oni rodziny i ich sytuację materialną. Wielokrotnie rodziny potrzebujące nie mają za co kupić węgla na zimę.

Jak się zaangażować? Wchodząc na stronę www.wirtualnachoinka.pl wybieramy formę pomocy: spełnienie marzeń prezentowych albo zakup węgla. 

Prezentów do kupienia zostało już niewiele, ale dalej zbieramy datki na węgiel. W tej chwili bardzo nam zależy na pomocy z zebraniem funduszy na zakup “czarnego złota”, które przyniesie radość wielu rodzinom.

Organizatorem akcji Wirtualna Choinka jest Fundacja „Kibicuj Rodzinie” przy współpracy wolontariuszy ze Szkolnych Kół Caritas i Ruchu Światło- Życie.

Fanpage na FB: https://www.facebook.com/wirtualanachoinka/

Dodaj komentarz