Czym są ŚDM?

Światowe Dni Młodzieży 
to coroczne spotkania młodych katolików, odbywające się we wszystkich diecezjach świata. Każdego roku obchodzone są one w Niedzielę Palmową, a co kilka lat mają wymiar międzynarodowy – młodzi z całego świata spotykają się wówczas w wybranym miejscu, najczęściej w czasie letnich wakacji, by pod przewodnictwem Ojca Świętego, wraz ze swoimi duszpasterzami i biskupami wyznawać wiarę w Jezusa Chrystusa, w tej wierze wzrastać i umacniać się.

 

Wyjazd z naszej diecezji

W naszej diecezji przygotowujemy się do wyjazdu na najbliższe Światowe Dni Młodzieży do Panamy w styczniu 2019 roku. Spotkania, na których realizujemy program duszpasterski "Oto ja" i uczymy się języka hiszpańskiego, odbywają się raz w miesiącu - w każdy 2 czwartek o godzinie 19.00 w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.
Do Panamu wylecimy samolotem na Dni w Diecezjach, które odbywać się będą od 17 do 22 stycznia, a później weźmiemy udział w Wydarzeniach Centralnych - od 22 do 29 stycznia.

Więcej informacji o samym wyjeździe znajdziesz tutaj ;) 

Dołącz do grupy na FB zrzeszającej osoby wyjeżdżające z nami do Panamy! Link tutaj!

 

Jeśli chcesz polecieć z nami do Panamy - zgłoś się już dziś na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przyjdź na najbliższe spotkanie w 2 czwartek miesiąca. Zapraszamy!


Ofiary na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży

85 1240 6074 1111 0000 4998 1553

Diecezja Warszawsko-Praska
Kuria Biskupia
ul. Floriańska 2a
03-707 Warszawa

Tytuł przelewu: OFIARA NA ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY