RNF FM – Raban na Floriańskiej czyli Formacja Młodych. Rozpoczynamy nowy rok!

formacja mlodych logo na bialym

Rozpoczynamy nowy rok spotkań RNF FM – Raban na Floriańskiej czyli Formacja Młodych. Będziemy spotykali się w takim samym harmonogramie jak w poprzednim roku. Zapraszamy młodzież z naszej diecezji do uczestnictwa w tych spotkaniach.

Spotykamy się w każdy czwartek o godzinie 19:00 w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży przy ulicy Floriańskiej 3.

Co robimy na spotkaniach?

1 czwartek miesiąca: spotkanie towarzysko-formacyjne RNF FM
2 czwartek miesiąca:  przygotowanie do wyjazdu na ŚDM do Panamy i program formacyjny „Oto Ja!”
3 czwartek miesiąca: wyjazdowe RNF FM w parafiach naszej diecezji
4 czwartek miesiąca: Taize – modlitwa, śpiewy i wspomnienia

RNF FM

Pomysł narodził się w 2016 roku. Chcieliśmy spotykać się częściej na modlitiwe, rozmowach, a do tego mieć czas i miejsce do planowania i „ogarniania” rzeczy, które chcemy robić dla Was! Jeśli chcesz robić coś dla diecezji, dla młodzieży lub po prostu przyjść, porozmawiać, pomodlić się i zjesć coś dobrego – wpadnij w pierwszy czwartek miesiąca o 19:00.

ŚDM Panama + „Oto Ja!”

Światowe Dni Młodzieży w Panamie już niedługo. Chcesz polecieć z nami do Ameryki Środkowej na spotkanie z Papieżem? Chcesz uczestniczyć w formacji programem duszpasterskim „Oto Ja!”? Przyjdż na spotkanie informacyjno-formacyjne w drugi czwartek miesiąca o 19:00.

Wyjazdowe RNF FM

Dlaczego mamy spotykać się tylko na #florianska3? Spotkajmy się w Twojej parafii. W każdy trzeci czwartek miesiąca o 19:00 będziemy na Mszy Świętej w innej parafii naszej diecezji. Po Mszy Świętej wieczornej wyjście na pizze lub spotkanie przy kościele.

Taize

W grudniu 2017 roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych Taize. Po powrocie z Bazylei tak mocno to w nas zostało, że w każdy czwarty czwartek miesiąca o 19:00spotykamy się na modlitwie i śpiewie kanonami Taize. Później dzielimy się w małych grupkach, używając materiałów dostarczanych przez braci z Taize. Po modlitwie i formacji jest czas na wspomnienia z wyjazdu, rozmowy i coś do jedzenia.

Wpadajcie na nasze spotkania w każdy czwartek o 19:00 w Centrum Duszpasterstwa. Dołączajcie także do wydarzeń na naszym Fanpage:
https://www.facebook.com/events/716746885188488/

Pozdrawiamy i zapraszamy! 😀

65 Replies to “RNF FM – Raban na Floriańskiej czyli Formacja Młodych. Rozpoczynamy nowy rok!

  1. Howdy fantastic blog! Does running a blog like this require a great deal of work? I’ve virtually no expertise in computer programming but I had been hoping to start my own blog soon. Anyhow, should you have any ideas or tips for new blog owners please share. I know this is off topic however I just wanted to ask. Thank you!

  2. I like the helpful info you provide in your articles. I will bookmark your blog and check again here often. I’m quite sure I’ll learn many new stuff right here! Good luck for the next!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *